Reede 24. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Justiitshoone ehitus võib alata juunis

08. mai 2001, 08:41

Tartusse Lille mäele Kalevi 1 krundile kavandatava kohtute maja ehk nn justiitshoone ehitus võib alata juunis, kinnitas Tartu Postimehele Merko Ehituse ehitusdirektor Ott Kikkas.

Kikkase sõnul võiks justiitshoone vundament maasse saada pärast jaanipäeva, kui selleks ajaks selgub, kuidas hakkab käima ehituse rahastamine.

?Maja projekt on peaaegu valmis, läbirääkimised rahastamistingimuste üle on lõpustaadiumis,? rääkis Kikkas. ?Kuu aja jooksul peaks kõik selgeks saama. Kui hästi läheb, oleme jaanipäevaks valmis ehitama.?

Ott Kikkas ütles, et Merko Ehitus kaalub ehituslaenu võtmist, kuid millisest pangast see võib tulla, ei soovinud ta nimetada.

Lisaks rahaotsinguile nõuavad Kikkase kinnitusel veel põhjalikku tööd justiisministeeriumiga sõlmitava rendilepingu ning ehitusraha saamiseks sõlmitava laenulepingu tingimused.

?Lepingute pakett on päris suur ja keeruline, selle kokkupanek võtab üksjagu aega,? märkis Kikkas. Samas väitis ta, et üldjoontes on rendileppe tingimused selged, kuid ei soostunud avaldama rendimäära ega muid lepingu punkte.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing