Kolmapäev 18. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Politsei leidis pudelid häguse vedelikuga

09. mai 2001, 08:46

Politseipatrull avastas Pärnus Rohu 44 kahest korterist pühapäeval üle kolme tuhande paki maksumärkideta sigarette ja ligi sada pudelit salaalkoholi, kirjutab Pärnu Postimees.

Politseiinspektorid Veiko Tugedam ja Ain Kohv sattusid salaviinaga äritsejate jälile, kontrollides poes pisivargusega vahele jäänud meest, kellelt leiti plastpudelis Finlandia viina.

Mees rääkis patrullile, et ostis viina Rohu tänava korterist. Mees mainis politseinikele veel, et samast saab osta sigarette.

Pärnu politseiprefektuuri pressiesindaja Kaja Kukk lausus, et kahtlusaluse korteri uksel töötõendi esitanud politseinikud lubati tuppa, kus 40aastane perenaine näitas ette kapi, milles olid maksumärgita sigaretid. ?Naine avas ise kapi uksed, millest leiti 41 pakki mitut marki sigarette,? ütles Kukk.

Naine rääkis politseile, et sigarette ja alkoholi on tema vastaskorteris elaval 16aastasel pojalgi. Nii leiti sealt 2980 pakki maksumärkideta sigarette North Star, Bond, Arktika ja Priima, 35 pooleliitrist pudelit Pliskat ning 59 pooleliitrist plastpudelit häguse Finlandia vodkaga.

?Palja silmaga võib öelda, et see hägune vedelik on salaviin,? sõnas Kukk.

Pärnu politseiprefektuuri juhtivinspektor Sander Peremees nentis, et avastatud sigareti- ja alkoholikogus on tavalisest suurem.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing