Voicenet alustas rahvusvahelise kõnekaardiga

15. mai 2001, 09:58

Telefonioperaator OÜ Voicenet tuli turule Eestis uue teenuse ? rahvusvahelise kõnekaardig, teatas firma esindaja. Helistamiseks Voiceneti kõnekaardiga ei pea kasutama telefoniautomaati vaid saab kasutada igat toonvalimisega telefoni. Kõne eest maksab kaardi, mitte telefoni omanik. Samuti on võimalik Voiceneti kõnekaarti kasutada ka analoogtelefonide omanikel. Eestis on umbes 30% telefonidest veel analoogtelefonid.

Voiceneti rahvusvahelise kõnekaardiga helistamiseks tuleb kaardiomanikul valida kõnekeskuse number 0800 1919 ning seejärel sisestada kaardi number ja PIN kood.
Sada krooni kõneaega kaardil võimaldab helistada rohkem kui 200 riiki üle maailma. Kaardiomanik maksab tehtud kõnede eest vastavalt Voicenet?i hinnakirjale minutitasu alusel.

Lisateenustena pakub Voicenet tasuta kõnelaotust internetis. Samuti on võimalik internetis lisada juba ostetud kaardile kõneaega. Oodata on ka rahvusvahelise kõnekaardi omanikele odavamat Eesti-sisest kõnehinda võrreldes praeguste taksofonikaartidega.

Voicenet asutati 2000 aasta lõpus pakkumaks nii firmadele kui eraisikutele soodsa hinnaga rahvusvahelisi kõneteenuseid kasutades kaasaegset IP tehnoloogiat.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing