Riigihangete ameti juhtfiguuride äritegevus tähelepanu all

Merike Ojasson 16. mai 2001, 00:00

Ülo Sarv kuulub koos Annikvega Eesti Kaubanduse ja Logistika Ühingu juhatusse, ühing on aastaid tegelenud riigihangete bülletääni kirjastamisega. Lihtarvutused näitavad, et pakkumiskuulutustest ja tellimisrahadest kogunenud summadest jääb pärast trüki- ja levikulude lahutamist alles ligi 900 000 krooni.

Kaitsepolitsei komissar Henno Kuurmann ütles, et kaitsepolitsei luges Äripäeva artiklit huviga. Küsimusele, kas ja millal on kapol plaanis seoses sellega midagi ette võtta, vastas Kuurmann, et kapol ei ole kombeks oma tulevastest plaanidest ette rääkida. ?Loeme lehti huviga ja oleme info eest tänulikud,? lisas Kuurmann.

Majandusminister Mihkel Pärnoja moodustas eile kantsler Marika Priske juhtimisel tööle hakkava komisjoni, kes peab kolme päeva pärast esitama ministrile esialgse ettekande.

Peale kantsleri kuuluvad komisjoni majandusministeeriumi nõunik siseauditi alal Meeli Õismaa ja õigusosakonna juhataja asetäitja Helje Päivil.

Pärast ettekande esitamist tehakse otsus edasise tegutsemise kohta 21. mail, nii teatas majandusministeeriumi avalike ja välissuhete osakonna juhataja Karin Varkel.

Mihkel Pärnoja võttis komisjoni moodustamisel aluseks vabariigi valitsuse seaduse, selle järgi peab just minister valvama nii riigihangete ameti ametiisikute kui kogu ameti tegevuse seaduslikkuse ja otstarbekuse üle.

15.05.2001 Eraäri riigihangete ameti juhtkonnas

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing