Maksuseaduste kogumik toob kiire info muutustest

ÄP 21. mai 2001, 00:00

Sageli on oluline vajaliku seaduse, määruse, paragrahvi või punkti kiire leidmine ? igal maksumaksjal või ka mõne muu seadusandlikult reguleeritud makse sooritajal peaksid vajalikud õigusaktid kehtival kujul alati käeulatuses olema. Sama puudutab ka maksuhaldureid, kindlustusagente, notareid ja teisi, keda riik ja omavalitsused on pannud hea seisma selle eest, et maksed kooskõlas seadusega tõepoolest ka laekuksid.

Õigusaktide kogumik ?Maksud ja maksed? hõlmab sellesse teemasse puutuva seadusandluse ? maksukorraldus, riiklikud ja kohalikud maksud, rahvusvahelised lepped, kohustuslik kindlustus, tasud, lõivud jne. Kogumik sisaldab seadusi, valitsuse ja ka teiste institutsioonide poolt välja antud õigusakte.

Kogumikku on võimalik tellida Kinnisvaraeksperdist või e-posti teel kirjastus@kve.ee, samuti Kinnisvaraeksperdi internetileheküljelt www.kve.ee, kus on ära toodud ka kogumiku põhjalik tutvustus. Kõik õigusaktide täiendused ja parandused toimetatakse tellijale kätte kuu aja jooksul peale nende vastuvõtmist. Kogumik maksab 3500 krooni. Hind sisaldab aktuaalkujul kogumikku ja 2001 aasta lõpuni igakuiselt saadetavat täiendustepaketti.

  • kompaktsus teeb välja-ande kasutajale käepära-seks, sest see sisaldab vaid temaatilisi õigusakte, koosnedes kahest A4 formaadis kaustast

  • süsteemsus teeb vajaliku leidmise lihtsaks, sest kogu-mik on vahelehtede abil jagatud temaatilisteks osadeks

  • aktuaalsus hõlbustab õigusaktide tekstides orienteerumist, sest kogu-mikus on avaldatud täienduste ja parandustega õigusaktide aktuaaltekstid

  • operatiivsuses peab kogumik sammu Riigi Teatajaga

Allikas: Kinnisvaraekspert

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:31
Otsi:

Ava täpsem otsing