Tarmo Noop A. le Coq'ist sai EBSi aasta ärimeheks

24. mai 2001, 12:38

EBS (endine kõrgem kommertskool) valis eile õhtul mulluseks aasta ärimeheks Tartu Õlletehase juhatuse esimehe Tarmo Noobi.

2000. aasta detsembris valis ka Äripäev Tarmo Noobi aasta ärimeheks.

Aasta ärimehe valimine on EBSi traditsiooniks - sel aastal valiti aasta ärimees juba kümnendat korda. Valiku kriteeriumitena arvestatakse valitava tuntust ja positiivset mainet ühiskonnas.

EBSi aasta ärimeheks valitakse juht, kes on loonud või arendanud firma või firmade grupi, mille majandustegevus sh mahukad investeeringud ja uute töökohtade loomine on olnud silmapaistev kauem kui üks aasta, teatas EBSi avalike suhete juht Ester Eomois.

Esimese EBSi aasta ärimehe tiitli pälvis 1991. aastal pankur Rein Kaarepere. Edasi on aunimetuse saanud Dvigateli juht Vladimir Galkin, Baltika juht Meelis Milder, meediaärimees Hans H. Luik, Hansapanga looja Hannes Tamjärv, Hoiupanga eksjuht Olari Taal, Norma suuromanik Jüri Käo, Kreenholmi juht Meelis Virkebau ja Microlinki juht Allan Martinson.

Aasta ärimehe rändauhind pronksbuldog antakse Tarmo Noobile pidulikult kätte EBSi lõpuaktusel 8. juunil Sakala Keskuses.

EBSi nõukoja eesmärgiks on edendada ja toetada EBSi ja ärimaailma vahelist koostööd ja nõustada EBSi olulistes otsustes. Nõukoda oli eilsel istungil järgmises koosseisus: EBS Grupi president Madis Habakuk, advokaat Urmas Arumäe, rahandusminister Siim Kallas, PriceWaterhouseCoopers?i juhataja Urmas Kaarlep, ärimees Guido Sammelselg, Eesti Tuleviku-uuringute Instituudi direktor Erik Terk, ETTK tegevdirektor Henn Pärn, KPMG direktor Jüri Sakkeus, Tallinna Kaubamaja juhatuse esimees Toomas Tamsar, EMT juhatuse esimees Peep Aaviksoo ja konsultant Ants Laos.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing