Majandusminister ei saanud täna riigihangete ameti juhilt aruannet

04. juuni 2001, 16:31

Tänaseks pidi riigihangete ameti peadirektor Ülo Sarv esitama majandusministrile aruande, mis selgitab Riigihangete Ameti ja mittetulundusühingu Eesti Kaubanduse ja Logistika Ühingu vahel 1.novembril 1996 sõlmitud koostöölepingut.

Täna kella 16.00 seisuga ei olnud aga majandusministeeriumisse aruannet jõudnud, see võib ministeeriumi teatel tulla ka homme hommikuse postiga.

Äripäev kirjutas maikuus, kuidas Ülo Sarv kuulus peadirektorina mittetulundusühingu juhatusse, mis tegeles riigihangete bülletääni kirjastamisega. Siiani on teadmata, mis sai ligi 900 tuhandest kroonist, mis jäi vaherahana alles, kui kuludeks on trüki- ja levikulud ning tuludeks bülletääni tellimise ning pakkumiskuulutuste ilmutamisest saadud rahad.

Aruandes palus minister aastate lõikes välja tuua Riigihangete Bülletääni müügist ja pakkumis- ning muude kuulutuste avaldamisest laekunud tulu ning bülletääni tirazeerimise, arendamise ja sellega seotud kulud.

Samuti palus minister Pärnoja Riigihangete Ameti peadirektori hinnangut kulude otstarbekuse ja sihipärase kasutamise kohta.


Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing