Toompea lossis kogunenud ümarlaud arutas hasartmaksuseaduse muutmist

04. juuni 2001, 16:58

Täna kogunes Toompea lossi kuue kodanikeühenduse poolt kokku kutsutud ümarlaud, et arutada kavandatavaid muudatusi hasartmängumaksu seaduses ning saavutada osapooltevaheline dialoog, teatas Riigikogu pressiteenistus.

Ümarlaual osalenud arutasid eelmisel, 25. mail peetud ümarlaual väljaöeldut ning valmistasid sõnastamiseks ette ühised seisukohad ja omapoolsed ettepanekud seaduse muutmiseks.

Muudatusettepanekud on kavas rahandusministeeriumile edastada sel nädalal.

Ümarlaua kutsusid kokku Lastekaitse Liit, Eesti Puuetega Inimeste Fond, Liikumine Eluterve Eesti, Eesti Puuetega Inimeste Koda, Eesti Lastefond ja Eesti Pensionäride Ühingute Koostöökoda. Lisaks kodanikeühendustele osalesid kokkusaamisel Riigikogu sotsiaalkomisjoni, rahanduskomisjoni ja kultuurikomisjoni ning sotsiaalministeeriumi, rahandusministeeriumi, kultuuriministeeriumi, regionaalministri ning hasartmängumaksu nõukogu esindajad.

Riigikogu komisjone esindasid rahanduskomisjoni esimees Kalle Jürgenson ja komisjoni liige, hasartmängumaksu nõukogu esimees Mart Siimann, kultuurikomisjoni esimees Mart Meri ning sotsiaalkomisjoni esimees Toomas Vilosius ja liige Mai Treial.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing