Q GSMi kliendid saavad Tallinnas parkimise eest tasuda mobiiliga

Raimo Ülavere 22. juuni 2001, 08:08

Alates esmaspäevast saavad ka Q GSM lepingulised kliendid tasuda sõiduki parkimise eest Tallinna valveta tasulise parkimise aladel mobiiltelefoni vahendusel, teatas ettevõte.

Q GSM tegevdirektor Üllar Jaaksoo kinnitas, et Q GSM-il oli tehniline valmisolek mobiilparkimise käivitamiseks juba möödunud aasta septembrikuust. ?Segadus Tallinna parkimiskorralduses ei võimaldanud aga hoolimata meie valmisolekust ja koostöösoovidest teenust seni käivitada,? selgitas Jaaksoo.

Mobiilparkimine põhineb SMS-lühisõnumiteenusel. Parkimise maksumus lisatakse kliendi kuuarvele, teenuse kasutamisel lühinumbrile 1720 saadetavad SMS-id maksustatakse üldise Q GSM teenuste hinnakirja alusel (näiteks Dynamo paketis maksab SMS 2 krooni). Teenus on liitumis- ja kuumaksuta.

Mobiilparkimse teenuse kasutamiseks tuleb kliendil sõiduki esiklaasile nähtavale kohale paigaldada vastav kleebis, mis on saadaval Q kauplustes j edasimüüjate juures, tanklates ja mujal. Samast on võimalik saada ka teenuse kasutusjuhend.

Q GSM arendusjuht Timo Mitt soovib Q GSM-i klientidele mugavat parkimist ja kinnitab, et koostöös firmaga ESS on kavas teenus käivitada ka teistes Eesti linnades. 'Järgmine projekt käivitub kavade kohaselt suve jooksul Tartus,' lubas Mitt.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing