Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Laar ja Savisaar lubasid rohkem koostööd teha

28. juuni 2001, 12:10

Täna kell 10 hotellis Grand Hotel koos hommikust söönud Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ja peaminister Mart Laar kõnelesid peaasjalikult sellest, kuidas riigi jaoks olulisi reforme riigikogus paremini menetleda, teatas peaministri pressiesindaja, kirjutab EPL Online.

<pilt#MartLaar.jpg#peaminister Mart Laar#150#188#0> ?Nad rääkisid seda, kuidas suhteid parandada ning kuidas riigi jaoks olulisi reforme riigikogus paremini menetleda. Ei räägitud päevaprobleemidest ja õige põgusalt puudutati presidendivalimisi,? ütles peaministri pressiesindaja Anne Osvet.

<pilt#EdgarSavisaar.jpg#Keskerakonna liider Edgar Savisaar#150#172#0> ?Ei Isamaaliidu ega ka opositsioonilise Keskerakonna liidri huvides ei ole ju see, et käiks lõputu sõda ja riigi jaoks olulised reformid nagu pensionireform, kutsehariduse kindlustuse reform ja paljud muud asjad, mis praegu pooleli on, hakkaksid takerduma,? rääkis Osvet.

Kuidas koostööd täpsemalt tegema hakatakse ning nimetatud eelnõusid menetlema hakatakse, selle kohta Osveti sõnul ühtki konkreetset lepet ei sõlmitud ning lubadusi ei antud.

Presidendivalmiste kohta tõdesid erakondade juhid, et parem oleks, kui president valitaks ära juba riigikogus.

Savisaar ja Laar leppisid Osveti sõnul kokku, et taolisi kokkusaamisi korratakse ning juba üsna peatselt.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing