Giovanni Sposato taas poissmees

31. juuli 2001, 09:23

Eesti Raudtee erastamisskandaalidesse segatud Giovanni Sposato on jäänud oma vanalinnakorterisse üksi. Kuumaverelise sitsiillase kihlatu Kati Veerme kolis tagasi vanematekoju, kirjutab SL Õhtuleht.

?Armusuhted on nagu rongisõit. Kui õige maha magad, võid hiljem kibedalt kahetseda,? toob Sposato sobiva võrdluse. ?Nagu teada, pole mul rongidega kunagi vedanud. Absoluutselt kõik, mis on vähegi raudteega seotud, toob mulle vaid õnnetust,? viskab oma kihlatu Kati Veermega suhted katkestanud itaallane enda üle nalja.

Lahku mindi mõlema poole soovil. Tsiviliseeritult. ?Suhte lõpetamine Giovanni Sposatoga ei tähenda, et järgmisel hommikul plahvatab su auto all pomm,? muigab Giovanni.

Oma sõnul oleks ta võinud kohe taibata, et 18aastane Kati on abiellumiseks liialt noor. ?30aastase mehena ootaksin oma naiselt rohkemat, kui et ta seitse päeva nädalas sõbrannadega ööklubides lõbutseb,? põhjendab lõunamaa mees ahvatlevast plaatinablondist pruudist loobumist.

Rahateenimisest ja äriplaanidest rääkides võib miljonite Eestisse tooja teha vaid umbmääraseid oletusi. ?Absoluutselt kõik sõltub kohtuotsusest,? rõhutab ta.

Miljoneid dollareid kas või majandusministri magamistuppa transportida lubanud mees peab nüüd läbirääkimisi seitsme kohaliku suurärimehega, kes oma projektidele tema kaudu investeerijaid soovivad leida. ?Mind esindab Aivar Pihlak. Kui Aivar augusti keskel Ameerikast naaseb, võib ehk konkreetsetest lepingutest rääkida,? selgitab Sposato.

Aeg-ajalt kasutab suurte summadega arveldav ärimees turvameest. Samuti on Sposato palgal eestlasest autojuht. ?Minu käsutuses on kolm autot. Vastavalt soovile - Mercedes Jeep, valge limusiin või must Lincoln,? loetleb Sposato. Neist sõidukeist pole ükski tema enda oma.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing