Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kurbnaljakas turvaleht

01. august 2001, 00:00

www.turva.ee

Õigeaegne ja täpne informatsioon on alati olnud hinnas, kuid internetilehekülg www.turva.ee on jäänud oma loorberitele puhkama.

Esmasel vaatamisel on lehekülg ladusa kujunduse ning selge liigendusega, jagunedes rubriikideks Kodu, Lapsed, Suvila, Mina, Vara, Tuli ja Esmaabi. Põhjalikumal uurimisel osutub paljutõotav lehekülg pettumuseks ja seda peamiselt vananenud info tõttu.

Hoolimata sellest, et lehekülje päismikus on õige kuupäev, pärineb esilehekülje värskeim nõuanne 13. juunist ning värskeim fookuses olev teema 17. juulist.

Uuemad pole ka erinevate alateemade all olevad nõuanded. Hoolimata juba ammu kestvast suvitushooajast pärineb rubriigi Suvila all leiduv värskeim soovitus rohkem kui seitsme kuu tagusest ajast, möödunud aasta 14. detsembrist, päev varasemast ajast pärineb viimane nõuanne ka rubriigis Tulekahju.

Omalaadse kurva rekordi püstitab aga www.turva.ee uudistelehekülg. Lisaks kaks päeva vanadele uudistele põhiosas võib näiteks Tallinna Tuletõrje- ja Päästeameti pressiteadete alt leida kirjutise, mille õigekiri tooks etteütluses igale koolilapsele kindlalt kahe ning tekitaks temaemakeeleõpetajale kestva peavalu: ?17. mail kell 20.26 sõitsid tuletõrjujad Keskturule kustutamanahkgalanteriikaupsade kioski, mis jääb Hinnapommi vasta. Kioskis põlesidsein, lagi ja katusealune, tuli levis ka kõrval seisvasse nelja boksiga kioski, süüdates sealse ripplae. Kõik boksid said suitsust kahjustada.? (originaaluudise kirjapilt on muutmata).

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:46
Otsi:

Ava täpsem otsing