Pärnu parim kuulujutt maksab 3000 krooni

08. august 2001, 09:17

Pärnu linnavalitsus annab 3000 krooni sellele, kes saadab neile Pärnu linna kohta kõige põnevama kuulujutu või legendi, kirjutab SL Õhtuleht.

Pärnu linna turistidele tutvustavad giidid on tihti probleemi ees, et napib põnevaid lugusid, mida rääkida. Näidatakse ajaloolisi vaatamisväärsusi, jutustatakse juurde nende saatusest, kuid linna põnevaks muutmiseks jääb sellest väheseks.

Olukorra päästmiseks kuulutas Pärnu linnavalitsus välja konkursi, mille eesmärgiks on koguda Pärnuga seotud pajatusi, mis aitaksid paremini seletada Pärnu linna olemust ning kujutada ilmekamalt linnaga seotud inimesi, sündmusi, ehitisi, looduslikke objekte jne., ütles Pärnu linnavalitsuse pressiesindaja Eha Ristimets.

Konkursitööd tuleb esitada kirjalikus vormis maksimaalselt kolmel leheküljel A4 formaadis ning saata Pärnu linnavalitsuse kantseleisse aadressil Uus tn. 4 kinnises ümbrikus, mis on varustatud märksõnaga ?Pärnu legend?.

Põnevaid lugusid võib saata 1. oktoobrini. Parimatest legendidest koostatakse raamat, mille esialgne pealkiri on ?Pärnu legendid?.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing