Auto õlivahetuse tähtajast saab teavet internetist

Tõnu Tramm 16. august 2001, 15:23

Juba mõne kuu pärast ei pea auto omanik kulutama enam aega ja raha telefonikõnedele, et leppida kokku teenindusaegu, kõike seda saab juba lähitulevikus teha interneti vahendusel.

Mais tegevust alustanud veebilehekülg autoonline.ee pakub hetkel klientidele võimalust osta soodsamate hindadega määrdeaineid, rehve ja muid autotarvikuid.

Lähiajal on ettevõttel aga kavas oma tegevussuunda laiendada. Selleks saab olema tihe koostöö autoteenindustega, mille abil on lehekülje külastajal võimalus edaspidi vaadata ja võrrelda enda auto hooldustabeleid, tööde hindasid, broneerida aega sobivas autoteeninduses jne.

Säärane võimalus on kergenduseks ka neile, kellel alles kavas endale uus auto soetada. Enne müügifirmasse minekut saab klient teha autoonline"s ära kodutöö ning selgitada, kui kalliks läheb tal ühe või teise automargi pidamine hoolduste ja peamiste remonttööde maksumuse näol.

'Pilootprojektiga oleme juba alustanud ning loodame antud tegevuse täies mahus käivitada juba paari kuu jooksul,' lausus Autoonline juhatuse liige Marek Toome.

Online tarvikukaubandusest saab lähemalt lugeda homse Äripäeva Autotarvikute rubriigist.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing