Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Sampo ja AMTEL täpsustasid kindlustatud sõidukite remonti suunamise tingimusi

16. august 2001, 11:29

Klientide parema teenindamise huvides sõlmisid Sampo Eesti Varakindlustus ja Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liit (AMTEL) lepingu, mis reguleerib sõidukite remonti liiklus- ja kaskokindlustuse lepingute alusel, teatas Sampo täna.

'Kokkulepe reguleerib ja korrastab remonditavate sõidukite, sealhulgas keregarantiiga sõidukite remondi korraldust AMTELi liikmesfirmades,' teatas Sampo avalike suhete juht Kristjan Jõevere.

'Mitmed meie klientide jaoks olulised asjaolud vajasid täpsustamist', ütles Sampo kahjukäsitlusosakonna juhataja Eero Link. 'Sampo hinnangul on tegemist väga vajaliku kokkuleppega, mis teenib klientide huve ja korrastab kindlustuse klientide teenindamisega tegelevate firmade omavahelist töökorraldust. Leping muudab klientide teenindamise kindlasti paindlikumaks ja kliendisõbralikumaks.'

AMTELi juhatuse esimees Jaak Uudla märkis, et koostöö Sampoga on viimasel ajal olnud hea ja nad julgevad oma klientidele seda kindlustusseltsi soovitada.
'Pole põhjust muretseda, et sõiduk satuks garantii perioodil vastu autoomaniku tahtmist avariiremonti mitteautoriseeritud firmasse,' sõnas Uudla.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing