Viljandi Veevärk kuulutas välja oma suurima riigihanke

16. august 2001, 09:23

Viljandi Veevärk ootab 28. augustini pakkumisi seni suurimale korraldatud riigihankele, mille rahaline maht on üle 10 miljoni krooni, kirjutab Sakala.

Veevärgi juhataja Kaido Pitkäärti sõnul ehitatakse kaks aastat vältava projekti jooksul juurde 12 kilomeetrit torustikku.

Juhataja ei osanud täpselt öelda, kui palju kogu töö maksma läheb, sest seda näeb alles pärast hinnapakkumiste avamist. ?Üle kümne miljoni läheb ta kindlasti,? arvas ta. Projekti finantseeritakse riiklike investeeringute programmist.

Projekteerimis- ja ehitustööde tegemiseks kuulutati riigihange välja juulis ja praeguseks on juba kümmekond firmat pakkumisdokumendid välja võtnud.

?See on suurest vee- ja kanalisatsiooniprojektist viimane suurem torustiku ehitamine,? ütles Pitkäärt. ?Mõnes piirkonnas tehakse töid muidugi edasi ka pärast selle programmi lõppu, sest ega Viljandi sellega veel valmis saa.?

Projekti käigus saavad linna vee ja kanalisatsiooni Heina, Nurme ja Leola tänava vahele jääva ala elanikud. Selles piirkonnas pannakse maha umbes kolm kilomeetrit vee-, üle kahe kilomeetri kanalisatsiooni- ning poolteist kilomeetrit sademeveetorusid.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing