Laupäev 3. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Hanza.neti wap-versioonile lisandus võimalus teha vabamakseid

10. september 2001, 11:24

Tänasest saab hanza.neti wap-versiooni kasutades teha kõiki Eesti-siseseid makseid, seni oli läbi mobiiltelefoni võimalik teha vaid eelnevalt määratud makseid, teatas ettevõte oma pressiteates.

Hansapanga e-panganduse juhi Olari Ilisoni sõnul arendab pank mobiilpanganduse võimalusi pidevalt edasi. 'Et maksete tegemine mobiiltelefoni kaudu on väga mugav ning ainuüksi määratud makseid tehti aktiivselt, tahtsime seda võimalust veelgi laiendada,' rääkis Ilison.

Ta tõi näite, et WAP-i kaudu on lihtne maksta sõbrale pärast ühist kinokülastust kohe piletiraha tagasi, ilma et oleks vaja hakata otsima sularahaautomaati. Maksete tegemine hanza.neti WAP-versioonis on tasuta, maksta tuleb vaid telefoniühenduse eest.

Peale maksete tegemise saab hanza.neti WAP-versioonis vaadata kontojääki ja kümne viimase tehingu väljavõtet, krediit- ja deebetkaardi limiiti ning Eesti Panga valuutakursse. Muuta saab ka hanza.neti püsiparooli. Pangakaardi kadumise korral saab läbi WAP-i oma deebetkaardi ajutiselt blokeerida.

Hanza.neti WAP-versiooni saavad kasutadaEMT kliendid, kellel on WAP-funktsiooniga mobiiltelefon. WAP-teenuse kasutamiseks peab klient ennast enne hanza.netis registreerima.

Hanza.neti WAP-versiooni veidi rohkem kui aastase turuloleku ajal on ennast selle kasutajaks registreerinud 10 952 klienti. Hansapanga Interneti-pangal hanza.netil on septembri alguse seisuga ligi 274 000 klienti.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing