Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ametiliidu asjalik esindaja

Tarmo Riisenberg 19. september 2001, 23:00

Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooniettevõtjate Liit on organisatsioon, mille peaeesmärk on ühendada Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonifirmasid, arendada nende koostööd Eesti suundumisel infoühiskonda, esindada ja kaitsta liikmesfirmade huvisid ning väljendada nende ühiseid seisukohti.

Selle eesmärgi poole pürgib ka aadressil www.itl.ee asuv liidu kodulehekülg. Valiku ?Üldinfo? alt leiab informatsiooni nii organisatsiooni kontaktandemete kui ka ajaloo ja tegevuse kohta, samuti on välja toodud liidu juhatuse koosseis ning töötajate nimekiri, sealtsamast leiab ka liitu kuuluvate ettevõtete nimestiku. Ka saab soovi korral anda liidule tagasisidet nii nende kodulehekülge kui ka muude infotehnoloogiat ja telekommunikatsiooni üldisemalt puudutavate teemade kohta.

Valiku ?Uudised? alt leiab informatsiooni võimalike koostööpakkumiste kohta (hetkel küll mitte ühtegi) ning uudiseid infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni alastest kokkusaamistest ja seminaridest.

Rubriigist ?Projektid? saab ülevaate Liidu poolt läbi viidavatest ja toetatavatest projektidest, sealt leiab lühikokkuvõtte infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonifirmade teabemessi ?Kontakt?, foorumi ?Visioonist lahenduseni? ning suvise infotehnoloogia ja telekommunikatsioonifirmade ürituse ?OK-Fest? kohta.

Samalt leheküljelt leiab huviline ka lingid ka nende projektide eraldiseisvate kodulehekülgedeni. Nii on olemas ka juurdepääs täna Tartus Vanemuise Konverentsikeskuses kolmandat aastat peetava foorumi ?Visioonist lahenduseni 2001? materjalidele.

Eraldi rubriik ?Foorum? on olemas ka liidu enda koduleheküljel, kuid hetkel ei arutleta selles ühegi teema üle. ?Kalender? aitab aga meeles pidada olulisi infotehnoloogia ja telekommunikatsiooniga seotud kuupäevi ja üritusi.

ITL-i ametlike seisukohtade kujundamiseks liikmesfirmasid puudutavates või huvitavates küsimustes võib Liidu juhatus kokku kutsuda nõukodasid. Konkreetsete ülesannete, projektide ja ürituste läbiviimiseks moodustatakse vastavalt vajadusele toimkonnad, ka nende kontaktandmed on koduleheküljel olemas. Hetkel tegutsevad Operaatorite Nõukoda, IT Nõukoda, Juriidiline toimkond, Haridustoimkond ning Uuringute toimkond.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 18:34
Otsi:

Ava täpsem otsing