TV1 ajutiselt suletud

Inge Rumessen 04. oktoober 2001, 00:00

?Enne me TV1 saadete edastamist ei jätka, kui telejaam võla tasub,? ütles hetk pärast saadete katkestamist Eesti Ringhäälingu Saatekeskuse (ERSK) juhatuse esimees Rein Ruudi.

Alates kella neljast eile pärastlõunal näeb TV1 kanalilt vaid otseülekannet Pirita teelt. Töötajatele anti käsk koju minna ning pooleli jäi muu hulgas ka õhtuste teleuudiste tegemine.

TV1 juhatuse esimees Rait Killandi selgitas töötajatele olukorda, töölepingud ning palk jäävad jõusse. ?Nad suhtusid mõistvalt ning lootsid, et peagi saab olukord lahendatud,? ütles ta töötajate kohta.

Killandi sõnul jätkub saadete edastamine niipea, kui nende pangaarvele on laekunud juba paar nädalat tagasi omaniku ja nõukogu esimehe lubatud summa.

?Saatekeskus käitus korrektselt, olime täna mitmel korral nendega kontaktis ning mul pole saatekeskusele mingeid pretensioone,? ütles Killandi. ?Rõhutan siiski, et tegemist on saadete edastamise peatamise, mitte lõpetamisega.?

TV1 nõukogu esimees, Polsat Media B.V. esindaja Ceslav Okincic lubas septembri keskel, et investeering TV1 omakapitali taastamiseks ning jooksvate kulutuste katmiseks tehakse lähimate päevade jooksul.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:56
Otsi:

Ava täpsem otsing