Büroodisain annetab TÜ Kliinikumi Lastefondile 20 tuhat krooni

Inno Tähismaa 25. oktoober 2001, 12:34

Täna annab kirjastus Büroodisain Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile üle koolipäevikute müügist laekunud toetuse.

Kokkuleppe alusel annetas OÜ Büroodisain märtsist kuni septembrini iga müüdud koolipäeviku pealt fondile 15 senti, kokku 18 000 krooni.

OÜ Büroodisain on asutatud 1995.aastal. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on kalendrite ja koolipäevikute valmistamine, igal aastal on suurenenud ka muude koolikaupade tootmine.

Ettevõtte tegevjuhi Andras Metsa sõnul on nõudlus oma logo või fotoga päevikute järgi kiirelt kasvanud. ?Õpilased ja koolijuhid on jõudnud tõdemusele, et igapäevast koolielu kajastav dokument jääb sellisel juhul mälestustes kindlalt aukohale,? märkis Andras Metsa. Büroodisaini päevikuid ostsid 100 kooli üle kogu Eesti.

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on 2000. aasta novembris eraalgatuse teel asutatud toetusfond, mille tegevuse eesmärgiks on parandada laste ravitingimusi Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikus uute kaasaegsete seadmete muretsemise ja arstide koolituse abil. Esimesel kahel tegevusaastal on fond pühendunud vastsündinute osakonna ravitingimuste parandamisele.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing