Starman propageerib elektroonilist arvet

Inno Tähismaa 25. oktoober 2001, 10:50

Eesti kaabeltelevisiooni- ja internetifirma Starman kutsub kõiki oma kliente üles senisest rohkem kasutama elektroonilist arvet, mis on nii televaatajale kui ettevõttele odavam ning aitab paberikasutust vähendades ka loodust säästa, teatas Starmani turundusjuht Henri Treude.

Treude sõnul saatis Starman ettevõtte klientidele koos käesoleva kuu arvega ka pöördumise, milles soovitatakse kõigil, kel soovi ja võimalust, kasutada elektroonilist arvet ettevõtte internetileheküljel aadressil www.starman.ee. ?Lisaks paberimajanduse vähendamisele saavad kliendid, kes soovivad igakuise paberarve vahetada elektroonilise vastu, Starmanilt ka igakuise hinnasoodustuse 3 krooni,? märkis Treude. Paberarvest loobumiseks tuleb helistada Starmani klienditeenindusse telefonil (0) 677 9900 ning tellida vastav kinnitus.

Teise Starmani klientide elu lihtsustava võimalusena oma arvete tasumiseks tõi Treude esile pankades vormistatavat otsekorralduslepingut. Otsekorraldusleping on lihtsaim võimalus neile, kel on raskendatud juurdepääs internetiühendusele, sest arvete pidevat tasumist jälgib siis pank. Hetkel kasutab Starmani klientidest otsekorralduslepingut ligi viiendik.

Elektroonilise arve propageerimist Eesti inimeste seas käsitleb Starman ka kui üht väiksest osa Eesti internetiseerimise projektist ?Vaata maailma?. Starman ühines projektiga tänavu kevadel ning panustab omalt poolt lähema kolme aasta jooksul selle teostamisse 10 miljonit krooni. ?Internet on suurepärane võimalus ühendada inimesi ning kuna andmeside on Starmani jaoks üks prioriteetseid tegevusvaldkondi, on loomulik ka meie toetus ?Vaata maailma? projektile koos igakülgse abi ja kaasamõtlemisega,? kommenteeris Starmani tegevdirektor Peeter Kern. Vaata Maailma on Eesti ettevõtete ja riigi koostöös sündinud suurprojekt, mille eesmärgiks on suurendada oluliselt internetikasutajate arvu ning tõsta sellega Eesti elanike elukvaliteeti ja riigi konkurentsivõimet Euroopas.

Starman on Eesti Kaabellevi Liidu andmetel Eesti suurim kaabeltelevisioonifirma, kelle turuosa 2000. aasta seisuga oli 28%. Möödunud aasta detsembris omandas Starman 60 % uue põlvkonna telekommunikatsiooniettevõte ComTrade?i aktsiatest, et jõuliselt laiendada oma teenuseid andmeside vallas. Tehingu tulemusena nimetati ComTrade ümber Starman Internetiks. Firma pakub Starmani kaabellevi võrgu baasil interaktiivseid andmeside teenuseid ning on tänaseks kasvanud Eesti suurimaks kaabelmodemtehnoloogial põhineva kiire interneti püsiühenduse pakkujaks.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing