Olümpia hakkab pakkuma videokonverentsiteenust

30. oktoober 2001, 11:02

Sellest nädalast pakub Reval Hotel Olümpia konverentsikeskus esimese konverentsikeskusena Eestis oma klientidele püsivat videokonverentsiteenust, mille osas tehakse koostööd AS-iga Datel.

'Paljudes firmades on järsult vähenenud huvi lennureiside suhtes ning videokonverentsi teenuse pakkumisega tuleme vastu mitmete klientide soovile suhelda välismaailmaga turvaliselt ja odavamalt,' lausus Reval Hotel Olümpia konverentsijuht Anne Mallene.

Anne Mallene sõnul on Reval Hotel Olümpia veendunud, et just praegu on õige aeg oma klientidele tutvustada mujal maailmas juba vägagi levinud videokonverentsiteenust.

?Järjest enam pöördub meie konverentsikeskuse poole firmasid, kes küsivad videokonverentsi teenuse võimalikkuse kohta,? ütles Mallene.
Vastavalt Reval Hotel Olümpia ja ASi Datel vahelisele lepingule on nüüdsest kõikidel firmadel ja organisatsioonidel, kes soovivad pidada oma partneritega videokonverentse, kaasata presentatsioonidele ja seminaridele väliskõnelejaid läbi reaalajas ülekantava videopildi, võimalik seda teha kõikides Reval Hotel Olümpia konverentsiruumides.

Videokonverentsiteenuse tehnilise poole eest vastutava ASi Datel osakonnajuhataja Madis Sassiadi sõnul on Eesti ettevõtted videokonverentside pidamise osas tasapisi teistele arenenud riikidele järele jõudmas. ?On hakatud aru saama, et kuigi reisimine on meeldiv ja vaheldusrikas, kannab see endas alati ka teatud probleeme,? märkis Sassiad. ?Peamiseks videokonverentsi plussiks peetakse siiski märkimisväärset aja ja raha kokkuhoidu, millele on viimastel kuudel lisandunud ka turvalisuse väärtustamine.?

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing