Frederiku perekond täienes porteriga

07. november 2001, 09:35

Viru Õlu hakkas tootma uut õllesorti Frederik Porter, mis on Frederiku-seeria neljas õlu, kirjutab Virumaa Teataja.

?Oma kaupa on raske iseloomustada, aga minule igatahes meeldis väga,? rääkis Viru Õlle müügijuht Härmo Põlluvee.

6,7mahuprotsendiline porter on müügil alates eelmisest nädalast.

Frederik Porter kannab esimesena Viru õlledest ovaalset etiketti. ?Frederik Porteri puhul oli ovaalne etikett algusest peale plaanis,? selgitas Põlluvee. ?Seadmetega läks aega, kuid meil on kavas kogu toodangule ovaalsed sildid. Sedamööda kuidas vanad etiketid otsa saavad, tulevad uued sildid, järgmisena ilmselt Frederik Vaba.?

Põlluvee lükkas ümber ajalehes Äripäev avaldatud konkurentide arvamuse, nagu läheks Viru Õllel vaatamata oma suurele reklaamikampaaniale õlle müük oodatust kehvemini.

?Meie turuosa on hetkel kümme protsenti,? mainis ta. ?Mina ei leia, et see on kehv tulemus, kui me nelja kuuga parandame oma osa nelja protsendi võrra. Meil läheb hästi, nuriseda oleks patt.?

Tänavu kevadel, kui Viru Õlu oma Frederiku kaubamärgiga turule tuli, avaldas ettevõte lootust, et jõuab laiaulatusliku reklaamikampaania abil 20-protsendilise turuosani.

?Meid süüdistatakse ka dumpinghindades,? jätkas müügijuht. ?Aga millegipärast unustavad konkurendid, eeskätt Saku, et esimene odav õlu tuli just neilt, 6,50 maksev Presidendi Pilsner.?

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing