Reval Hotelligrupp avas esindused Soomes ja Saksamaal

12. november 2001, 13:31

Reval Hotelligrupp avas müügitöö laiendamiseks esinduse Helsingis Soome ja Rootsi turu teenindamiseks ning Münchenis kogu Saksa turu teenindamiseks.

'Hotellide ristmüüki on juba mõnda aega teinud edukalt meie hotellid Tallinnas ja Riias. Avatud esinduste abil tahame aktiviseerida oma müüki peamistel sihtturgudel,' ütles Reval Hotelligrupi tegevdirektor Feliks Mägus.

Mäguse ütlust mööda peeti esindusi avades silmas äri- ja konverentsiturismi hoogustamist. 'Seoses rahvusvaheliste sündmustega on turusituatsioon üksjagu muutunud ja võib juba lähitulevikus pakkuda Balti riikidele uusi võimalusi,' sõnas Mägus.

Samas pöörab Reval Hotelligrupp tema sõnul üha suuremat tähelepanu ka oma koduturu, Balti riikide vahelisele siseturismile.

'See on kliendigrupp, mille tänane osakaal on meil ca 10-15%, kuid mis tulevikus kindlasti kasvab nii nädalalõpureisidega kui muulgi moel. Neid kliente ei mõjuta nii palju muutused rahvusvahelisel lennundusturul ja Reval Hotelligrupp on nende jaoks tuntud taseme ja koduse kaubamärgiga teenindaja,' lisas Mägus.

Hotelligrupi müügidirektor Tarmo Bachmann on 2002. aasta müügieesmärkide suhtes optimistlik. 'Kogu selle aasta vältel on hinnangud maailmamajanduse tuleviku käsitlemisel olnud üha ettevaatlikumad ja septembrikuine terrorirünnak USA-s mõjutas oluliselt kogu maailma turismimajandust. Kuid Tallinna hotelliturul on nõudlus kasvanud sellest hoolimata aasta algusest umbes 10%. Pean realistlikuks eesmärki, mille kohaselt uute esinduste kaasabil kasvab nii Tallinnas kui Riias meie klientide arv Saksamaalt kuni 20% ulatuses ning Soomest ja Rootsist kuni 10% ulatuses,' ütles Bachmann.

Reval Hotelligrupi tuumikaktsionär on alates 2000. aastast kinnisvaraarendusfirma Linstow AS tütarfirma Linstow International AS. Peale grupi omanduses oleva Olümpia on hotelligrupp kaubamärgi Reval Hotels all veel kolme Tallinnas asuva hotelli operaator.

Mais avati Riias opereeritav Reval Hotel Latvija, Vilniuses on alustatud renoveerimistöid Linstow AS omanduses oleva Reval Hotel Lietuva avamiseks 2003. aastal.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing