Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

BRC korraldab kunstioksjoni

15. november 2001, 11:06

Balti Realiseerimiskeskus (BRC) korraldab 29. novembril kunstioksjoni 26 teosest koosnevale kunstikogule, mis hõlmab endas nii Eesti, Soome, Lääne-Euroopa kui ka Vene autoritelt pärit kunstiteoseid.

Enampakkumisele tulevate akvarell-, pastell- ja õlimaalide ning graafiliste lehtede alghinnad jäävad 1500 ja 85 000 krooni vahemikku.

Kunstikogu igale tööle on andnud oma eksperthinnangu tuntud kunstiteadlane, Eesti Kunstimuuseumi peaspetsialist Mai Levin.

Levini sõnul on tegemist väga erinevaid teoseid koondava kunstikoguga, mis sisaldab mõningaid tähelepanuväärseid kunstiteoseid. Levini arvates tasub kollektsiooniga tutvuda igal kollektsionääril ja kunstihuvilisel.

Kõik oksjonile minevad tööd on välja pandud BRC interneti koduleheküljel asuvas e-galeriis. Iga teose juures on kättesaadav info teose autori, tehnika, alghinna kohta ning Mai Levini antud lühikommentaar, mis tutvustab töö autorit ning teose eripära. Oksjonil osalemiseks tuleb välja valida huvipakkuvad teosed ning tasuda alghinnast 10% suurune käsiraha. E-galerii ja täpsem info oksjonil osalemise kohta on välja pandud aadressil www.brc.ee/oksjon.

BRC on käesoleval aastal korraldanud kümme oksjonit. Seni on BRC oksjonitel peamiselt müüdud autosid, kuid on toimunud ka muude varade nagu näiteks seadmete enampakkumisi.


ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing