Viktor Mahhov: Printalli ja Päevalehte pole kavas kinni panna

Inno Tähismaa 15. november 2001, 15:16

Ekspress Grupi kahjumit tootvaid ettevõtteid ASi Printall ja ASi Eesti Päevaleht pole kavas kinni panna ega konkurentidega ühendada, ütles Ekspress Grupi finantsjuht Viktor Mahhov.

Mahhov ütles, et edaspidi pole ekstensiivset kasvu ette näha, küll aga intensiivset arengut. Tema sõnul pole plaane, et Päevaleht ühendada Postimehega ja Printall Kroonpressiga. Ta lisas, et Päevalehe kahjum on kui investeering, kahjumist väljatulekuks on kavas tõsta Päevalehe turuosa eri turundusmeetodite ja hea sisuga.

Mahhov ütles, et pärast omanikuvahetust muutub ettevõtte juhtimine paindlikumaks, samuti muutub aruandluse kord, mis on vähem inglise keeles.

Mahhov ütles, et Ekspress Grupi 9 kuu konsolideeritud puhaskasum oli 2,3 miljonit krooni ja käive ligi 600 miljonit krooni. Ta ei nõustunud täpselt ütlema, kui suur oli ühe või teise väljaande kasum või kahjum, aga tunnistas, et kahjumis olid trükikoda Printall ja ajaleht Eesti Päevaleht.

Kui arvestada, et ajeleht Eesti Ekspress ja osalused tütarettevõtetes tõid gruppi sisse 9 kuuga ligi 20 miljonit krooni, siis olid Päevalehe ja Printalli 9 kuu kahjum kokku üle 20 miljoni krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing