Privadori eksjuht: nõustan firmat edasi

Inno Tähismaa 20. november 2001, 19:59

Küsimustele vastab Indrek Kasela, kes oli kuni eilseni ASi Privador juhatuse esimees.

Miks lahkusite Privadori juhtkonnast?
Olles varem olnud Privadori nõukogu liige, asusin tänavu kevadel Privadori igapäevast tegevust juhtima, et viia läbi lühiajalised ümberkorraldused ettevõttes, mille eesmärgiks oli firma käibe suurendamine ning välisturgudele minek. Tarvi Martens kui firma esialgne tegevjuht jäi määrama firma üldist strateegiat ja tootearendust. Selline tööjaotus võimaldas firmat efektiivsemalt juhtida kui seni.
Olen eelkõige investor firmas ning sellest tulenevalt oli eesmärk palgata parimad inimesed juhtima Privadori ning meie arvates sobib Tõnis Reimo väga hästi selleks.

Kas lahkumine oli seotud sellega, et Cresco ei pannud raha piisaval hulgal sisse?
Ei. Privadori on tänase seisuga investeeritud vastavalt tegelikele vajadustele. Cresco ei ole alates 2000. aasta lõpust Privadori aktsionär, kuna Crescost lahkunud partnerid ostsid Crescolt osaluse välja, teiste hulgas ka mina.

Kes on privadori omanikud?
Privadori omanikud on täna Cresco endised partnerid, Cybernetica AS ja Privadori töötajad.

Mis teie jaoks muutub, kui enam pole juhtkonnas? Millega tegelema hakkate?
Suures plaanis midagi, sest nõustan firmat edasi äristrateegias ning tegevuse arendamisel kui juhataja nõunik ning aktsionär.

Mis saab Tarvi Martensist?
Tarvi Martens on üks Privadori asutajatest ning mänginud olulist rolli Privadori arengus. Ma arvan, et Tarvi jääb ka edaspidi Privadoriga seotuks kui üks aktsionäridest ja visionäär.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing