Starmanil uus kiire internetipaket eraisikutele

29. november 2001, 11:09

tõi turule uue ülikiire ja soodsa eraisikutele suunatud internetipaketi allalaadimiskiirusega 1 Mbit/s, teatas ettevõte.

Starman Internet langetab 1. detsembrist mitmete interneti püsiühenduse pakettide hinda ja toob turule eraisikutele suunatud uue kiire püsiühenduse paketi StarNet 1000, mille andmete allalaadimiskiirus on 1Mbit/s ja hind 750 krooni kuus, teatas Starman Interneti juhataja Raivo Hein.

Heina sõnul on uue kiire püsiühenduse pakett hea uudis eelkõige internetiühenduse suhtes nõudlikematele ja suuremate vajadustega eraisikutele.

'Starmani paketi StarNet 1000 hind on koos käibemaksuga 750 krooni kuus. Pakume oma klientidele kolmandiku võrra odavamat lahendust. Konkurentide hinnad analoogilise paketi puhul algavad 1000 kroonist, millele veel lisandub käibemaks', märkis ta.

1. detsembrist langetab Starman mitmete internetipakettide hinda, kusjuures ligi kolmandiku võrra odavamaks läheb ka püsiühenduseks vajaliku modemi väljaostuhind.

'Kui veel 3 kuud tagasi maksis modem väljaostmisel 4000 krooni, siis nüüd on hind seoses sisseostu hindade järsu langusega alanenud 1990 kroonini, mis peaks olema vastuvõetav paljudele klientidele,' rääkis Hein.

Ostes modemi välja, pääseb klient igakuisest renditasust ja pakettide hinnad alanevad seeläbi veel 99 krooni võrra. Praeguse hinna ja renditasu suuruse juures tasub modemi ost end juba kahe aastaga.

Hinnamuutustest rääkides märkis Hein, et näiteks peamiselt eraisikust tavakasutajale mõeldud kiire püsiühenduse pakett StarNet allalaadimiskiirusega 512 kbit/s hind on koos modemi rendiga 1. detsembrist 50 krooni võrra odavam ehk 549 krooni kuus.

Samuti langesid järjekordselt ka ettevõtetele pakutavate kiirete püsiühenduspakettide hinnad keskmiselt 10%. Näiteks allalaadimiskiirusega 1 mbit/s pakett StarNetPro1000 maksab endise 850 krooni asemel nüüd 790 krooni kuus ning 10 mbit/s pakett StarNetPro10000 endise 3900 asemel 3700 krooni kuus.

Starmani otsus järjekordselt hindu langetada võimaldab laiendada Eesti internetitarbijate ringi, kelle jaoks püsiühendus on majanduslikult kättesaadavam ja soodsam kui sissehelistamisteenusel baseeruv ühendus. Starman Interneti püsiühendust saab praegu tarbida juba peaaegu igal pool Tallinnas ning lähiajal alustab ettevõte teenuse pakkumist Tartus. Seoses klientide arvu kiire kasvuga laiendas Starman eile oma interneti väliskanalit 15 Mbit-ilt 20 Mbit-ile, mis tagab klientidele senisest kiirema internetiliikluse välismaailmaga.

Starman Interneti kõige odavam eraisikule mõeldud pakett - StarLight (allalaadimiskiirusega 256 kbit/s) maksab 295 krooni kuus ilma modemi rendita. Soovijad võivad modemi ka koheselt välja osta, kusjuures tasuda võib Hansapanga EGO järelmaksukaartiga.

2001. aasta jooksul on Starman Interneti algatusel Eesti telekommunikatsiooniturul interneti püsiühenduse pakettide hinnad äriklientide jaoks vähenenud rohkem kui kaks korda ja eraklientidele ligi kaks korda.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing