Tele 2 juhatuse esimees Ivar Lukk lahkub ametist

06. detsember 2001, 12:57

Uuest aastast lahkub telekommunikatsioonifirma Tele2 Eesti AS juhatuse esimehe ametist Ivar Lukk, tema asemel jätkab senine ettevõtte tegevdirektor Üllar Jaaksoo, kelle ametikoht järgmisest aastast firma juhtimisstruktuuris kaob.

Käesoleval suvel alustatud Tele2 Eesti AS ja Levicom BroadBand OÜ struktuuride ühendamine ja ühtse Tele2 kaubamärgi kasutuselevõtt on olnud edukas.

'Ühinemisel sai minu ülesandeks poole aastaga luua uus meeskond ning töötada välja strateegia. Tänaseks on need ülesanded täidetud,' sõnas Lukk.

'Koostöö Tele2 dünaamiliste omanikega ning noorusliku, energilise ja loomingulise meeskonnaga on andnud suurepärase kogemuse. Olen saanud edukalt hakkama võetud eesmärkide täitmisega. Avatud telekomiturul on Tele2 saavutanud tavatelefoni teenuste turul suuruselt teise operaatori positsiooni,' lisas Lukk

Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid enam kui 13 miljonile inimesele 21 riigis. Tele2 kontsern osutab Eestis mobiiltelefoni-, telefoni-, interneti- ja kaabeltelevisiooniteenuseid enam kui 350 000 kliendile. Tele2 haldab Eesti suurima kontaktarvuga internetiportaali Everyday.com. Eestis tegutsevad Tele2 sõsarettevõtted telejaam TV3 ning raadiojaamad StarFM ja PowerHitRadio.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing