Reede 9. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Turvalahenduste tarnija ESMI kavatseb müüki kahekordistada

06. jaanuar 2004, 17:58

Integreeritud turvasüsteemide tarnija ESMI loob Baltimaades uue müügistruktuuri, mille abil kavatseb turvasüsteemide müüki kahekordistada, teatas ettevõte.

Turvasüsteemide müüki, alates tulekahjuhäire- ja valvesüsteemidest ja lõpetades läbipääsu-, videovalve- ja integreeritud turvasüsteemidega, on kavas kahekordistada kolme aasta jooksul.

Baltimaade ESMI on osa Lexel ja Schneider Electric kontsernide ühinemisel 1.septembril 2003 tekkinud Schneider Electric?ust.

Endistel Lexel Balti müügimeeskondadel on 10 aastane kogemus turvasüsteemide müügiks. Kuna nimetatud tootegrupi müüki uues Schneider Electric piirkonna struktuurides ette nähtud ei ole, siis jätkavad Eesti, Läti ja Leedu turvasüsteemide 15 müügiinimest tööd autonoomsetena, kasutades kaubamärgina ESMI-t Lexel?i asemel.

Uus, Baltimaade ESMI struktuur võimaldab jaotada maade vahel teadmisi ja ressursse. See omakorda aga pakkuda klientidele paremaid tehnilisi lahendusi ja teenindust. Baltimaade ESMI jätkab turvasüsteemide ja hooneautumaatika pakkumist.

?Investorid tulevad Baltikumi, koostööpartnerid tulevad Baltikumi ja kui Baltimaad ühinevad Euroopa Liiduga, ühtlustub ka seadusandlus. Seepärast ongi kolme maa ESMI müügistruktuuri ühendatud ühtseks Balti struktuuriks?, ütles Schneider Electric Baltic juhataja Andris Bariss.

Möödunud aastatel tegi ettevõte turvalahendused Läti keskpangale, Riia lennujaamale, Läti parlamendile ja valitsushoonetele, äripankadele Baltimaades, haiglatele Leedus ja Ventspilsi naftakompaniile. Kõige viimase, installeerimisel oleva, Riia Hansapanga peakontori turvasüsteemide projekti maksumus on 800 KEUR.

Schneider Electric on ülemaailmselt tuntud energeetika ja juhtimissüsteemide alal. Läbi kaubamärkide Merlin Gerin, Square D ja Telemecanique, suudab Schneider Electric ette näha ja rahuldada klientide vajadusi nii ehitusturul, tööstuses, energeetikas, kui ka infrastruktuuri looval turul.

74814 töötajaga 130 maas ning 13000 müügikontoriga Schneider Electricu käive 2002. aastal oli 9,1 miljardit EUR . Baltimaades omab Schneider Electric kolme müügikontorit, igal maal ühte, Baltimaade ESMI allüksust ja tehast Riias.

Ettevõttes töötab kokku 245 töötajat ja eeldatav käive 2003-ndal aastal tuli 21 miljonit EUR.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing