Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. jaanuar 2004, 08:47

Eesti Päevaleht:

Res Publica lubadus muuta kulutused tervisespordile 3000 krooni piires maksuvabaks võib tekitada olukorra, kus riik hakkab sadade miljonite kroonide eest kinni maksma jõukamate inimeste jõusaali- ja ujulapääsmeid.

Liikluskindlustuse hinnad tõusevad kevadel juhul, kui kindlustusseltsid hakkavad arvestama juhtide soost ja vanusest tulenevaid riske.

Eesti Päevalehe andmetel maksis Soome investoritele kuuluv Trigon Baltic Farming möödunud aasta lõpul ostetud Revino piima- ja lillefarmi eest umbes 30 miljonit krooni.

Tallinna linnakohus määras eile tingimisi karistuse ärimehele, kes ei olnud reaalselt käivitanud oma 2002. aastal ostetud, kuid seni ?riiulil seisnud? firmat ning oli jätnud seega maksuametile esitamata igakuised maksudeklaratsioonid.

Postimees:

Urmas Paet ja Villu Reiljan said riigi sihtasutuste nõukogudest ebaseaduslikku lisatasu ja peavad raha tagasi maksma, kui juristid lisatasude ebaseaduslikkust kinnitavad, teatas peaminister Parts.

Seni tabamata häkker meelitas pahaaimamatuid inimesi paigaldama oma arvutitesse salajast programmi, mille abil sai kontrolli kogu nende tegevuse üle internetis.

Lähiaastatel kerkib Pakri poolsaarele Eesti suurim, kolmekümne tuulikuga tuulepark. Iga 80 meetri kõrgune tuulik toodab ligi viis korda rohkem elektrit kui nende sõsar Virtsus.

Saksa lennukompanii Lufthansa tahab kevadest hakata lendama Tallinna-Frankfurdi liinil, kus praegu veab kuuel korral nädalas reisijaid Estonian Air.

SL Õhtuleht:

Avahoolduse Arenduskeskus tahab veel tänavu käima lükata nõustamisprogrammi ja koolitada nõustajaid, kes oma laenude ja võlgadega hädas olevaid inimesi aitama hakkavad. Esialgu küll vaid Tallinnas.

Pärnu Postimees:

Käes on aasta soodsaim sisseostude tegemise aeg, sel nädalal ilmub iga päevaga üha uute Pärnu kaupluste vaateakendele ostjaid peibutavaid allahindluste silte.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing