EPL: General Motors avab Tallinnas Baltimaade esinduse

27. jaanuar 2004, 07:43

General Motors (GM) avab paari kuu pärast Tallinnas Balti turgu koordineeriva kontori.

Selle kaudu plaanitakse ainuüksi Eestis aasta jooksul viiekordistada hiljaaegu Chevrolet?deks nimetatud Daewoode müüki ning kasvatada Opelite läbimüüki ligikaudu kolmandiku võrra, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Seoses Euroopa Liidu laienemisega peame oma esindatuse ja müügitoe Baltikumis viima samale tasemele kui teistes liikmesriikides,? ütles GM Balti kontorit juhtima hakkav soomlane Kari Koponen. Firma palkab uude üksusesse lisaks üheksa kohalikku inimest, sealhulgas lätlasi ja leedulasi. Harukontor hakkab alluma GM Opeli Ida-Euroopa regionaalsele kontorile Budapestis, mis juhib GMi müügitegevust 22 riigis.

?Üksuse kaudu saame toetada oma diilereid Baltikumis, turundust ja logistikat korraldada ning turult paremini tagasisidet saada,? ütles Koponen, kelle sõnul saavadki kliendid regionaalse kontori olemasolust aru tõhusama reklaamitegevuse ning eripakkumiste kaudu.

Tallinna kontori esimeseks ülesandeks saab Chevrolet? ks nimetatud Daewoo autode maine tõstmine. GMi Euroopa peakontor Zürichis otsustas Tallinna kontori rajada just kaubamärgi muutuste ajendil.

Detsembrist müügile tulnud nn Daewoo Chevrolet?de suhtes on eestlastelt Koponeni sõnul juba positiivset tagasisidet tulnud. Daewoo kaubamärk ei suutnud eestlastes siiski niisugust usaldust äratada nagu ta seda tegi näiteks Poolas, T?ehhis või Ungaris. Praegu on Chevrolet? Balti reklaamikampaania suunatud eelkõige Lätti.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing