Euromoney asetab SEB privaatpanganduse esimesele kohale

27. jaanuar 2004, 12:35

Tunnustatud äriajakiri Euromoney tutvustas oma jaanuarikuises väljaandes esmakordselt parimate privaatpankade pingerida, SEB on Euroopas esikohal.

Euromoney poolt koostatud nimekirjas on SEB Enskilda Banken Rootsis esimesel kohal ja Euroopas 15. kohal. SEB privaatpangandusele on muude professionaalsete oskuste kõrval antud kõige kõrgemad hinded just tema rahvusvaheliste klientide teenindamisega seotud kompetentsusele. Kokku on Euromoney vaadelnud 245 erapanka üle maailma.

'Esimene koht Rootsis on veelkord väga hea kinnitus SEB Grupi edukusest Skandinaavias. Euroopa tugevas konkurentsis saavutatud kõrge viieteistkümnes koht on üllatavam, aga tõendab SEB Grupi pangateenuste kõrget kvaliteeti ja kliendikesksust,' kommenteeris kolleegide saavutusi Eesti Ühispanga privaatpanganduse osakonna direktor Meelis Tambla.

SEB Põhjamaade jae- ja privaatpanganduse juht Fleming Carlborg hindab Euromoney poolt SEB Enskilda Bankenile antud hinnangut kui tasu keskendumise eest eelkõige kompetentsusele, nõustamisele ja tugevatele kliendisuhetele. 'See tõestab, et me omame head positsiooni mitte ainult privaatpanganduse valdkonnas vaid kogu eraisikute turul,' nentis ta. 'Me tahame olla klientide jaoks esimeseks valikuks ning eeskujuks konkurentidele. Euromoney korraldatud küsitluse tulemused on tõestuseks, et SEB Grupi privaatpangandus just seda ongi,' lisas Carlborg.

Eesti Ühispank kuulub 100% SEB Gruppi. SEB on Põhjamaade suurimaid ja vanimaid finantsgruppe, mis tegutseb 20 riigis üle maailma.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing