AMTEL seab kahtluse alla Premium Motorsis müüdavate autode legaalsuse

20. veebruar 2004, 12:52

Autode Teenindus- ja Müügiettevõtete Eesti Liit ostis tänasesse Äripäeva reklaami, milles hoiatab tarbijaid Premium Motorsi eest.

Reklaampinnal teatab Autode Teenindus- ja Müügiettevõtete Eesti Liit (AMTEL), et ?Auto tootjapoolne garantii kehtib ainult tehase nõuetele vastavalt müüdud ja teenindatud autodele?.

Veerandit lehekülge hõlmava reklaami eesmärk on autoostjaid hoiatada, et ?ükski tootja ega nende volitatud partnerid ei saa võtta vastutust AS-st Premium Motors ostetud uute autode legaalse päritolu või tekkida võivate rikete eest ega teosta asjaolude väljaselgitamiseni garantiiremonti.?

AMTEL soovitab probleemide ilmnemisel pöörduda Premium Motorsi või tarbijakaitseameti poole.

AS Premium Motors nõukogu esimees Tiit Arge ütles selle peale lihtsalt, et ?Ju siis on meie tegevus piisavalt edukas olnud?.

AS Premium Motors nõukogu liige Jürgen Vester soovib aga AMTELi ees sügavalt kummardada: ?See oli ilus, meil on klientide järjekord ukse taga, kes soovivad odavamalt autosid osta! Ma väga tänan neid!?

?AMTELil on veel 70 päeva jäänud??, viitas Vester Euroopa Liidu laienemisel tekkivale uuele olukorrale. ?Küünlaleek tõuseb ka enne kustumist väga kõrgele!?

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing