Juhani Seilenthal kureerib Eesti Raadio ja Eesti Televisiooni ühendamist

23. veebruar 2004, 13:26

Endine Nordea Panga Eesti filiaali juht Juhani Seilenthal kureerib Eesti Raadio ja Eesti Televisiooni ühendamise töörühma.
Ringhäälingunõukogu (RHN) poolt loodud Eesti Rahvusringhäälingu moodustamise töörühm kogunes täna hommikul esimesele kohtumisele, alustades eeltööd Eesti Rahvusringhäälingu moodustamiseks Eesti Raadio (ER) ja Eesti Televisiooni (ETV) baasil, teatas Ringhäälingunõukogu.

Töörühma eesmärgiks on saavutada stabiilne ja piisav finantseerimismudel, pikaajalisemat arengut soodustav keskkond, aastaid püsiv organisatsioonimudel, soodus pinnas digitaliseerimiseks ning töötada välja optimaalne kinnisvaralahendus.

Ringhäälingunõukogu esimehe, Andres Jõesaare sõnul on tänasel päeval olemas peaministri kindel 'jah' sõna loomaks ühtset rahvusringhäälingut.

'Mul ei ole põhjust kahelda peaminister Juhan Partsi sõnades, 'Eestile on tugevat rahvusringhäälingut vaja'. Poliitilise kindla tahte pinnalt ning peaministri lubadusega on rahvusliku infovälja loomisele ning uue rahvusringhäälingu tekkeks hetkel märkimisväärselt jõulised võimalused,' märkis Jõesaar,

Eesti Rahvusringhäälingu loomise töörühma esimees Juhani Seilenthali sõnul on RHN on teinud töörühmale ülesandeks välja töötada ühinemisplaan tegevuste kirjelduste ning ajakavaga. Samuti organisatsiooni eesmärk ja missioon.

'Töögrupp tegeleb ka organisatsiooni struktuuri, programmide sisu, sihtrühmi ja mahte puudutavate väljakutsetega. Samuti on meile RHN-i poolt tehtud eesmärgiks leida lahendusvariandid hooneid puudutavate ja tehnoloogia ning sise- ja väliskommunikatsiooni puudutavate küsimuste tarbeks,' ütles Seilenthal.

Töörühma kuuluvad Jaak Allik, Andres Jõesaar, Tiit Kasemetsa, Aavo Kokk, Tarmo Krimm, Jaanus Kõusaar, Juhan Paadam, Ilmar Raag, Ain Saarna, Katrin Saks, Joel Sarv, Juhani Seilenthal, Tiit Sinissaar, Hagi ?ein, Ela Tomson ja Hannes Valdma.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing