Pühapäev 11. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ülevaade tänastest ajalehtedest

23. veebruar 2004, 08:51

Eesti Päevaleht:

Dublinis 1. mail peetaval Euroopa Liidu laienemise tseremoonial tahab Eestit esindada president Arnold Rüütel, kuigi kutse sellele ajaloolisele sündmusele on saanud peaminister Juhan Parts.

Nädalavahetusel Radissoni hotellis peetud Isamaaliidu suurkogul tegi olümpiavõitja Erki Nool oma europarlamendi valimiskampaania avalöögi, rünnates ametnike parteistamist ja Eesti välispoliitika vastandumist ülejäänud Euroopale.

Tartu ülikooli füüsikainstituut koos mitme tehnoloogiafirmaga plaanib rajada Tartusse ligi 40 miljoni kroonise tehnoloogiakeskuse.

Eestis 44 teenindusjaamaga opereeriv Statoil astus jõuliselt kiirtoidurestoranide kandadele, tuues möödunud nädalal võimsa reklaamikampaaniaga turule uue lasteeine. Tulevikus pole välistatud Statoili jaamadesse drive-in söögikohtade ehitamine.

Postimees:

Euroopa Liit ei tee Venemaale mingeid järeleandmisi ning ELi-Vene partnerlusleping laieneb maist automaatselt uutele liikmesriikidele, ütles Postimehele ühenduse eesistuja Iirimaa eurominister Dick Roche.

Riigikontrolli auditi hinnangul on keskkonnaministeerium nõukogudeaegse reostuse likvideerimise unarusse jätnud ning ei teavita kohalikke omavalitsusi ja inimesi piisavalt reostusega kaasnevatest ohtudest.

President Konstantin Pätsile ning teistele kõrgetele riigitegelastele ja loomeinimestele viimseks puhkepaigaks saanud Tallinna Metsakalmistut ootab kevadlume sulades suurinventuur.

Tallinna linnavalitsus asub sel nädalal kaaluma viie Mustamäe ühiselamu ostmist erafirma käest ning kui ostuhinnas eraomanikuga kokkuleppele ei jõuta, võib linn algatada majade sundvõõrandamise.

SL Õhtuleht:

Eesti Televisiooni programmijuht Ainar Ruussaar loodab, et täna kirjutavad ETV ja Kanal 2 esindajad alla lepingule, kuidas ja millise raha eest «Ärapanijas» edaspidi ETV saatelõike näidatakse.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing