Kaubanduskoda korraldab konkursi Mina ja Ettevõte

25. veebruar 2004, 12:53

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Riiklik Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskus kuulutuavad välja loovvõistluse teemal Mina ja ettevõte.

Konkursi mille eesmärgiks on ärgitada kutsehariduses õppivaid noori kaasa rääkima ettevõtluspraktika probleemide lahendamisel, teatasid korraldajad.

Ettevõtjad kiidavad kutsekooli lõpetanute teoreetilisi teadmisi, kuid ei ole tihti rahul nende praktiliste tööoskustega. Kuidas ja kus noor inimene need omandada saab? Kõikide kutsehariduslike õppekavade oluliseks osaks on ettevõtluspraktika, mis teoreetiliselt peaks looma eelduse ettevõttes reaalse erialase töökogemuse omandamiseks. Märksõna ettevõtluspraktika taga on laiem lahendamist vajav teemadering, seisab pressiteates.

Võistlema oodatakse kutseharidust omandavaid noori, kes pakuksid huvitavaid ideid, isikupäraseid mõtteid ja tagasisidet ettevõtete ning kutsehariduse seoste ja tuleviku kohta. Võistlustööd tuleb saata hiljemalt 15. aprilliks Eesti Kaubandus-Tööstuskoja aadressil Toomkooli 17, 10130 Tallinn või e-posti aadressil oppekavad@ekk.edu.ee.

Loovvõistluse auhinnad on välja pannud Estonian Air, Saksa Eesti Ühing, Baltika ja teised Eesti ettevõtted. Võitjad autasustatakse Eesti Kaubandus-Tööstuskojas toimuval pidulikul vastuvõtul ning huvipakkuvamad tööd ilmuvad Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Teatajas.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing