Ülevaade tänastest ajalehtedest

26. veebruar 2004, 08:25

Eesti Päevaleht:

Kuigi Rahvaliidu europarlamendi valimiskampaania loosungiks on ?Kaitse Eesti krooni ? vali Rahvaliit!?, ei pea Riigikogu Rahvaliidu fraktsiooni aseesimehe Janno Reiljani sõnul erakond silmas seda, et Euroopa ühisrahast tuleks tingimata loobuda.

Tallinna Sadama nõukogu esimees Eero Tohver kinnitab, et Tallinna Sadama juhatust ei panda kokku poliitiliste eelistuste põhjal.

Kohustusliku liikluskindlustuse määr erineb Eestis piirkonniti kuni kolm korda, mistõttu osa autoomanikke registreerib auto odavama kindlustusmääraga piirkonnas.

Õiguskantsler Allar Jõksi hinnangul on Tallinna registreeritud inimestele ühistranspordi sõidusoodustuse kehtestamine seadusvastane, linnavalitsus aga jääb endale kindlaks ning 1. märtsist kehtestub uus, linlasi eelistav piletisüsteem.

Postimees:

Eesti Energia plaanib tõsta elektri põhitariifi seniselt 105-lt 115 sendile ning kehtestada vähemalt kahekroonise ampritasu, mis firma nõukogu liikme Janno Reiljani hinnangul on väiketarbijatele liiga suur hinnatõus.

Kiirlaevafirmad kehtestavad kevadest autota reisivatele turistidele pagasipiirangud, millega püütakse soomlasi laevapoodi ostma meelitada ning vältida kiirlaevade ülekoormamist.

Tänaseks kavandatud meeleavaldus Tartu kesklinnas jääb ära, sest Tarbus ja bussijuhid sõlmisid eile kokkuleppe, mis lahendab päevakorral olnud bussijuhtide puhkeruumi probleemi.

Tartu lennuväljal on lõpetamisjärgus tööd, mis annavad võimaluse teenindada ka rahvusvahelisi regulaarlende, ent nende viibimisel terendab esialgu silme ees pidev lennuühendus Piirissaarega.

Virumaa Teataja:

Eesti seni suurim avastatud solkkütuseäri heidab varju piiritusekuningas Arvo Antropovile, Lääne-Viru maksuameti endisele juhile Tiit Hallikmale, endisele kriminaalpolitseinikule Madis Niinemetsale ja Ühispanga Rakvere kontori direktorile Ivo Järvalale.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing