Müüki jõuab rehv, mis ei tühjene

02. märts 2004, 17:06

Märtsis müüki jõudev ainulaadne rehv võimaldab teekonda pärast naelast või muust teravast objektist ülesõitmist jätkata, teatas Michelin.

Michelin Grupi tooteperekonda kuuluva Kleberi kaubamärgi uusima rehvi eripära võrreldes teiste analoogsete toodetega seisneb selles, et rehv on seest täidetud spetsiaalse polümeeriga, mis ei lase õhku läbi ka siis, kui sinna satub nael või mõni muu terav ese.

Kui varasemate analoogsete toodete puhul sai naelaga rehvis sõita maksimaalselt paarsada kilomeetrit ning naela eemaldamisel tekkinud auk tuli hiljem ikkagi ära parandada, siis Kleber Protectis muudab autojuhi elu oluliselt lihtsamaks.

?Protectise rehvi pole vaja parandada,? kirjeldas uudse toote kasutusmugavust Michelini Baltikumi müügijuht Kaspar Sepp. ?Rehvi sattunud naelad on soovitav küll välja tõmmata, ent sellest tekkinud augu katab tihedalt ja kindlalt kinni spetsiaalne pulümeerkiht rehvi sisepoolel. Rehvi rõhk naela sattumisel rehvi või selle eemaldamisel sealt ei vähene.?

Aeg-ajalt soovitab Kaspar Sepp rehvide rõhku siiski kontrollida ka Kleber Protectise puhul, kuna kahjustuste eest pole kaitstud rehvi küljed.

Kleber Protectis jõuab Eestis müüki märtsis, toote turustamist alustab Michelin Grupp Baltimaadest, Poolast ja Prantsusmaalt.

Kleber Protectis hakkab poodides maksma tavalistest Kleberi rehvidest orienteeruvalt 150 Eesti krooni enam, see-eest võimaldab ainulaadne toode hoida kõvasti kokku autojuhi aega ja rehvi parandamisele kuluvat raha. Uuringute kohaselt esineb ühel viiest Lääne-Euroopa autojuhist kord aastas probleem katkise rehviga.

Kleber on alates 1980. aastast Michelin Gruppi kuuluv kaubamärk, esimesed Kleberi rehvid valmisid aastal 1910. Kleberi rehvid on mõeldud inimestele, kes väärtustavad turvalisust, ent peavad samaväärselt oluliseks ka toote soodsat hinnataset. Lisaks Kleber Protectisele jõuab sel aastal Kleberi tootesarjast müüki ka märjale teekattele ideaalselt sobiv New Kleber Dynaxer HP.

Täiustunud toodetega üllatavad ka teised Michelin Gruppi kuuluvad kaubamärgid. Uuenenud Michelin Pilot Exalto puhul on eelmise mudeliga võrreldes vähenenud rehvi kokkupuutel teekattega tekkiv müra ning paranenud püsimine märjal teekattel. BFGoodrichi tootesarjas on selle aasta uudistooteks tuunigautodele mõeldud BFGoodrich g-Forve Profiler.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing