ÜX Vodka lisas Livikole 10% turust

03. märts 2004, 13:41

Tänu uuele kvaliteetviinale ÜX Vodka on Liviko oluliselt kasvatanud oma müüki, kahe kuuga haarati juurde 10 protsenti kodumaise premium-viina turust.

Liviko turundusdirektori Janek Kalvi sõnul ei ole ÜX Vodka müügiedu vähendanud ettevõtte teiste kangete jookide müüki. 'See on ikkagi lisamüük ning turuosa on õnnestunud kasvatada konkurentide arvelt,' kinnitas Kalvi.

Liviko teate kohaselt oli ÜX Vodka turuosa jaanuari lõpus hinnanguliselt 10 protsenti kodumaise premium-viina turust. Selle tulemusega jagab ÜX Vodka nimetatud turul 3?4 kohta.

Esimese kahe kuu müügitulemustega on ÜX Vodka tõusnud kolmandaks viinamargiks Liviko toodete hulgas, olles eespool sellistest kaubamärkidest nagu Valge Viin, Volganaya ja Eesti Viin.

Liviko soovib ÜX Vodkaga haarata 20 protsenti Eesti premium-viina turust ning alates 1. maist alustada müüki ka teistesse riikidesse.

Uue kvaliteetviina turuletoomisse investeeritud summast enamik kulus Eesti spetsialistide loodud ning viinatootmise seisukohalt uuendusliku külmlaagerdustehnoloogia väljatöötamiseks.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing