Viru Keskusesse tuleb Eesti suurimaid kiirtoidurestorane

Liis Kängsepp 18. märts 2004, 10:48

Aprillis avatavasse Viru Keskusesse kavandatakse ligi 250 istekohaga restorani, millest kujuneb üks suurimaid kiirtoidurestorane Eestis.

Lisaks avatakse keskuses uus ööklubi ning üle 10 erineva restorani ja kohviku, milledes istekohti kokku pea 2000le inimesele.

Avatav Viru keskus pakub külastajaile rohkeid võimalusi einestamiseks ning kohvitamiseks üheteistkümnes keskuse erinevatel korrustel asuvas kohvikus ja restoranis. Suurim neist on keskuse esimesel korrusel paiknev, ca 500 m2 suur ja ligi 250 istekohaga Lunchbox, kus pakuvad erinevate rahvusköökide toite viis erinevat toitlustajat. Maitsta saab itaalia, prantsuse, türgi, belgia ja hiina kööki.

Viru Keskuse kohvikute ja restoranide seas on nii juba tuntud kui täiesti uusi söögikohti. Suurima kiirtoidurestorani, Lunchboxi koosseisu kuuluvad itaalia köögiga Da Vinci, prantsusepärase köögiga Baquette, hiina köögiga Wo King, belgiapärane BelgoSnack ja türgi roogasid pakkuv Osman Kebab.

Uudsena tuleb esmakordselt Eestisse Soomes ülipopulaarne restoran Riff, mis avab Viru keskuses lisaks restoranile ka trendika ööklubi. Keskuses avavad oma kohvikud Skandinaavia suurim kohvipoodide kett WayneŽs Coffe ning Roberts Coffee. Kohviku ja restorani avab ka Amica köökide kett ning rida teisi toidukohti.

Viru Keskus on Eesti suurim moekaubanduse keskus, kus on kokku üle 70 erineva moekaupluse ja lai valik kohvikuid, kiirsöögikohti ja restorane. Viru Keskus, selle parkimismaja ja bussiterminal avatakse 15.aprillil.

Viru Keskuse projekti autoriteks on Vilen Künnapu ja Ain Padrik ning projekti kogumaksumuseks on ca 700 miljonit krooni. Keskuse üldpinnaks on 85 000 m2, ostukeskus moodustab sellest 30 000 m2. Keskuse arendajaks on SRV Kinnisvara ja E.L.L Kinnisvara, ehituse peatöövõtjaks AS Merko Ehitus.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing