Ülevaade tänastest ajalehtedest

26. märts 2004, 08:42

Eesti Päevaleht:

Eile teatavaks saanud suurvargus julgeolekureservi gaasimaskide laost on teine kinnitus lühikese aja jooksul valitsuse kriisikomisjoni tehtud järeldusele, et riigireservide olukord on väga halb.

Ülikooli lõpetamist mõistuse või aja nappus ei sega, peaasi, et raha jätkub. Kokutavat kaitsjat kuulates on komisjonil raske tuvastada, kas töö on tema enda oma või lastud kellelgi teisel paarikümne tuhande krooni eest valmis kirjutada.

Keskerakonna juhatuse koosolek arutab tuleval teisipäeval, mida teha parlamendi aseesimeeste valimisel kandideerinud ja võitnud Peeter Kreitzbergi ning tema üles seadnud Liina Tõnissoniga.

Vedurijuhtide palgakõneluse tupikusse jooksmisele ja pikemat aega kestnud ummikseisule viidates lubab vedurimeeste ametiühing alustada 5. aprillil kell 4.30 streiki, mille tulemusena peatuks kogu Edelaraudtee reisirongiliiklus.

Postimees:

Riik kasseerib kurdi poisi kõrvaoperatsiooniks tehtud annetustelt käibemaksu, samas kui riigi raviraha jagav haigekassa toetust anda ei täinud, pidades lõikust mõttetuks.

Eesti Raudtee erastanute hinnangul võiks firma kas või juba sel sügisel börsile viia, kuid majandusminister Meelis Atoneni sõnul ei ole riik valmis oma osalust strateegiliselt olulises ettevõttes vähendama.

Mitmesaja tuhande kasutajaga Eesti veebisait Rate.ee laienes hiljuti Lätti, kus on viie nädala jooksul tõusnud riigi üheks populaarsemaks veebisaidiks ning kasutajate arv kasvab iga nädal tuhandete võrra.

Eile valis keskfraktsioon Euroopa Parlamendi vaatlejaliikmeks Peeter Kreitzbergi asemel Siiri Oviiri, kelle kandidatuuri esitas Vilja Savisaar.

SL Õhtuleht:

Tallinna linnapea Edgar Savisaare plaanitav visiit Moskvasse toimub aprilli keskpaigas.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing