Rakvere Viljasalve uus omanik on Virumaa laenukontori juht

Inno Tähismaa 13. aprill 2004, 00:00

?Kui räägitakse, ju siis olen,? kommenteeris Litvinov asjaolu, et temast on saanud ASi Rakvere Viljasalv uus omanik. Rohkem polnud ta nõus kommenteerima. Ta ütles, et teeb seda siis, kui on õige aeg.

Litvinov on tuntud kui Rakveres tegutseva laenukontori OÜ Lääne-Virumaa Investeerimisgrupp juht. Ettevõte peab muu hulgas pandimaja.

Vandeadvokaat Urmas Arumäe, kes polnud eile veel nõus Rakvere Viljasalve uue omaniku nime avaldama, ütles, et salvel on uus omanik juba paar kuud. ?Mingil ajal tagasimaksed hilinesid ja aktsiad müüdi,? rääkis Arumäe.

Tema sõnul on uue omaniku puhul tegemist ehtsa investoriga. Ta on ettevõttele laenanud raha ligi 8 miljonit krooni. Arumäe lisas, et uus omanik pole viljasalve juhtidega varem äriliselt seotud olnud.

Märtsis jõudis avalikkuseni teade, et riigi toiduteravilja julgeolekuvaru hoidnud ASist Rakvere Viljasalv on kadunud kolmandik seal hoiul olnud viljast.

ASi Rakvere Viljasalv tollane direktor ja üks omanikke Vladimir Semjonov tunnistas oma süüd kahju tekitamisel ja lahkus ametist.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:21
    Otsi:

    Ava täpsem otsing