Mobiililt e-kirjade lugemine on tasuline teenus

Siim Lepisk 20. aprill 2004, 00:00

Kui te ei tea, kas teie mobiilil on avatud e-kirjade lugemise teenus, siis esmalt kontrollige teenuse ?e-mail mobiiltelefonile? staatust oma mobiilioperaatorilt. Teenuse saate aktiveerida salasõna alusel operaatori esinduses, klienditoe või iseteeninduse kaudu. Edasi suunake kirjad oma postkastist mobiili e-posti aadressile. Hot.ee kliendid peavad kirjade suunamiseks logima end hot.ee portaali ja valima menüüst seadete alt SMSi aktiveerimise. Uues aknas tuleb sisestada vastavasse kastikesse oma telefoninumber, telefonile saadetakse seejärel aktiveerimiskood.

Veebikeskkonna zone.ee kasutajad peavad logima sisse DataZone virtuaalserveri haldamiskeskusse, avama moodulist ?e-post? alajaotuse ?e-posti kasutajad?. Seal tuleb valida soovitud aadress ning klikkida nupule ?suuna?. Uues aknas sisestage lahtrisse ?lisa aadress(id)? oma SMSi aadressikuju ja klikkige ?lisa?. Määrake suunamise oleku väärtuseks ?koopia? ning klik-kige lingile ?muuda?.

Suurem SMSide arv ühe e-kirja kohta võimaldab saada küll rohkem infot kirjade kohta, kuid võib e-kirjade tiheda saabumise puhul muutuda tüütavaks. Radiolinjal on oma klientidele kaks sarnase nimega teenust: ?e-maili teavitus? ning ?e-mail mobiilile?. Teavituse puhul saadetakse SMSina ainult kirja pealkiri (subjektirida) ning juhised sõnumi tasuliseks edasilugemiseks SMSide kaudu.

Kui mõned kirjad millegipärast kohale ei jõua, võib saatja aadress olla operaatori nn mustas nimekirjas. Radiolinja kliendid saavad teavituse vaid e-kirjade kohta, mille suurus jääb alla 200 kilobaidi. Kui olete Radiolinja klient ning teie telefonile üritatakse saata kirja suurusega üle 200 kilobaidi, siis seda kirja telefonile ei saadeta, see-eest saadetakse kirja algse saatja telefonile veateade. Minu kogemused näitavad, et Tele2 võrgus võib kirja telefonini jõudmine võtta aega kuni 12 tundi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:39
Otsi:

Ava täpsem otsing