Ülevaade tänastest ajalehtedest

29. aprill 2004, 08:26

Eesti Päevaleht:

Haridus- ja teadusministeerium plaanib magistriõiguste andmist tuhandetele nõukogude ajal kõrgkooli lõpetanud inimestele, et lihtsustada tööjõuturul vanade diplomite tunnustamist.

Tööinspektsioon alustas üle Eesti õhtusi ja öiseid kontrollreide liigseid ületunde nõudvate firmade avastamiseks, enim rikkumisi on leitud teenindus- ja toitlustuskohtades.

Rehviliidu plaan hakata 1. maist vanade rehvide tasuta kogumist ja utiliseerimist korraldama nurjus.

Riigikogu Keskerakonna fraktsioonist lahkuvad ?mässajad? Mark Soosaar ja Robert Lepikson võivad uuel nädalal saada täiendust, Eesti Päevalehe andmeil plaanib saadikurühmast lahkuda veel mitu keskerakondlast.

Postimees:

Tallinna finantsdirektor Ahti Kallaste tunnistas eile pärast kinnisvara müügi eest vastutava abilinnapea Aivar Pärna tagasiastumise teadet, et pealinna rahamurede leevendumine sõltub otseselt linnahalli müügist.

Euroliitu astudes küll topelttollid Venemaaga kaovad, kuid eestlased on idanaabriga äri ajamisel soomlastele kõvasti alla jäänud ning reaalsete sammude asemel vaid ärplevad, leiab Ühispanga juht Ain Hanschmidt.

Kahe hiljuti avaldatud uuringu järgi tõuseb Eesti nii e-valmiduselt kui IT-võimaluste ärakasutamise poolest firmades Ida-Euroopa riikide seast selgelt esile.

Autodele plastdetaile ja toiduainetööstusele kaste valmistav Rõngu plastitehas tahab kasvatada tänavu oma käibe mullusega võrreldes kahekordseks ning piidleb seoses Euroopa Liidu laienemisega Venemaa turgu.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing