Ülevaade tänastest ajalehtedest

30. aprill 2004, 08:40

Eesti Päevaleht:

Tänavu remonditakse üle 263 kilomeetri suuri maanteid, teerulli alla läheb suurem osa Tallinna-Pärnu maanteed ja väga suured tööd on ees ka Tallinna-Narva teel, kuid liikluse mõttes kujuneb remont kõige keerulisemaks Tallinna-Tartu maanteel.

Kaitsepolitsei uurimine Rakvere Viljasalvest kaduma läinud riigivilja teemal on lõpusirgel ning kuritegelik skeem on tõestatud. Eesti Päevalehe andmetel on kapol jäänud teha vaid kohustuslik paberitöö.

Homsest on Eesti riik avatud viisavabana 31 riigi kodanikele, piiriületus hakkab liidu kodanikel aega võtma paarkümmend sekundit.

Euroopa Liiduga ühinemise pidustused, muutuvad tollieeskirjad ja volbriöö toovad eeloleval nädalavahetusel Tallinna hulgaliselt põhjanaabreid.

Postimees:

Eesti politoloogid ei tea maailmas vastet Keskerakonna teguviisile, kus partei sõlmib Riigikokku kandideerijaga lepingu, mille kohaselt peab ta keskfraktsioonist lahkumise korral loobuma ka kohast Riigikogus.

Säästumarketi kauplustes kallineb suhkru kilogramm mai alguses kohe üle 15 krooni, mille põhjuseks on aktsiiside lisandumine ning kaubandusketi laovarude puudus.

Tallinna Sadam (TS) otsib sügiseks saarte praamiliinidele uusi laevu, hiljuti käisid sadama juhid koos Kuressaare linnajuhtidega Ahvenamaal Eckerö Line?i osalema kutsumas.

Tallinna Kaubamaja Grupp alustab tuleval nädalal Tartu konkurentsitult suurima ja kalleima kaubanduskeskuse ehitamist Hansakvartalisse, 28 500 ruutmeetri suuruse üldpinnaga hoone läheb maksma 250 miljonit krooni.

SL Õhtuleht:

«Viitekümmend restorani juhtida oleks täpselt paras,» arvab Soome restoranikuningas Seppo Sedu Koskinen, kes täpselt nädala pärast avab Tallinnas Viru keskuses 600kohalise söögi- ja lõbustuspaiga Riff.

Pärast 1. maid ei tohi enam Eesti laevad Soome vetes müüa alkoholi- ega tubakatooteid. Osa laevu paneb Soome vetes kauplused kinni, mõnel jäävad küll avatuks, kuid alkoholi ja tubakat osta ei saa.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing