EPL: Vahemeremaade reisid kõige popimad

10. mai 2004, 07:49

Tänu aktiivsetele sooduskampaaniatele reisivad eestlased järjest enam puhkust veetma Vahemeremaadesse.

Kõige enam peibutavad eestlasi Hispaania, Kreeka, Egiptus ja Türgi, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Puhkesihtkohana on suvehooajal ülivõimsaks favoriidiks Hispaania ja Kreeka tänu laiale pakkumisele ja headele hindadele,? ütles Estraveli turundusjuht Jüri Toomel. ?Lennupiletite hinna odavnemine koos üleüldise elatustaseme tõusuga on viimaste aastate turu kasvule muidugi samuti kaasa aidanud.?

Domina World Traveli müügijuht Karin Piir ütles, et eestlaste jaoks on oluliseks saamas, et peale kaunite liivarandade ja türkiissinise mere saaks reisil tutvuda ka kohaliku kultuuripärandiga. ?Suvel ei pea päikest väga kaugelt otsima, seega lisandub soovile päikest nautida kindlasti ka soov tutvuda kultuuriga või leida uusi põnevaid vaba aja veetmise võimalusi,? lausus ta.

Domina populaarseim reisisiht on tema sõnul Egiptus. ?Reisid olid välja müüdud kogu talve jooksul ilma ühegi sooduskampaaniata?.

Cassandra turundusjuht Pertti Rahnel ütles, et lisaks sooduskampaaniate raames tehtud sõitudele on märkimisväärselt kasvanud ka mõnepäevaste Peteburi laeva- ja bussireiside ning lühikeste Peterburi lõbureiside populaarsus. Väga populaarsed on ka lühikesed reisid Riiga ja Helsingisse.

Estraveli turundusjuht Jüri Toomel nentis, et ehkki inimesed valivad reise ikka hinna järgi, peab ta Estraveli põnevaimaks pakkumiseks ümbermaailmareisi, mille saab lunastada 30 000 krooni eest. ?Kui raha piiranguid ei seaks, siis oleks sõita soovijaid kindlasti väga palju.?

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing