EAS avas 65 miljoni kroonise SPINNO programmi

12. mai 2004, 11:25

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) alustab ettevõtluse konkurentsivõimet tõstma kutsutud SPINNO programmi raames toetustaotluste vastuvõttu.

SPINNO programmi eelarve aastateks 2004-2007 on 65 miljonit krooni.
Taotlejateks võivad olla riiklikud ja avalik-õiguslikud teadus- ja arendusasutused ning riiklikud rakenduskõrgkoolid. Programmi eesmärgiks on Eesti ettevõtlussektori konkurentsivõime suurendamine läbi teadmiste ja teadustulemuste intensiivsema rakendamise, teatas sihtasutus.

Taotluste esimese vooru tähtaeg on 15. juunil kell 16. 00. Selleks ajaks esitatakse eeltaotlused ja teine voor täistaotluste esitamiseks lõpeb 15. septembril. Täistaotluse saavad esitada ainult need taotlejad, kelle eeltaotlus on hinnatud rahuldavaks. Taotlusi finantseeritakse toetusena ja selle suurus on maksimaalselt 65% abikõlbulikest kulutustest.

Eeltaotlust menetletakse kuni kaks kuud ja täistaotlust maksimaalselt kolm kuud. Need taotlejad, kes programmi eelmisel perioodil 2001-2003 on programmi raames toetust saanud, peavad eeltaotluses esitama ülevaate saavutatud tulemustest ja põhjenduse järgmise perioodi vajaduste kohta.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing