Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Hansapank lubab üle vaadata ka varasemate laenuklientide intressid

12. mai 2004, 14:15

Kuigi täna tutvustatud odav laenupakkumine pakkumine on mõeldud eelkõige uutele laenuklientidele, lubab Hansapank läbi vaadata ka senised lepingud.

Pank püüab vastavate taotluste laekumisel järjest, nii nagu laenuhaldurite töökoormus võimaldab, läbi vaadata ka juba väljastatud eluasemelaenude intressimäära, seisab pressiteates.

Hansapank tutvustas täna oma eluasemelaenu pakkumist, mille puhul intressimäär algab 3,4%-st, olles teistest turuosalistest soodsam.
3,4% intressimäär kehtib laenudele, mille puhul on omafinantseeringu osa vähemalt 25%, laenu tagatiseks olev vara ei ole vanem kui 5 aastat ning kliendil on piisav maksevõime selle laenu teenindamiseks.

Hansapanga väljastatud eluasemelaenude maht on aasta algusest pidevalt kasvanud, ulatudes mai alguse seisuga 9,7 miljardi kroonini. Kui võrrelda uute eluasemelaenude väljastamist tänavu esimeses kvartalis sama ajaga mullu, on kasv olnud ligi 55%. Hansapanga turuosa eluasemelaenude osas on I kvartali lõpu seisuga 50,1%.

Eluasemelaen või -liising on üks osa Hansapanga Minu Kodu paketist, mis sisaldab peale finantseerimise ka kodu sisseseadmisel vajalikke teenuseid ja soodustusi.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing