Alexela Peterburi tee tanklas süttis eile kütusepüstol

Anne Oja 14. mai 2004, 00:00

Alexela Peterburi tee tanklas eile õhtupoole telefonil vastanud püsiklient ütles, et midagi ei plahvatanud.

?Kui oleks olnud plahvatus, siis poleks seda kohta maamuna peal üldse enam olemas,? ütles lauatelefonil vastanud mees. Ta ütles, et aitas ise tuld kustutada ja praegu käib juurdlus.

?Bensiinijaamas süttis kütusepüstol, aga see sai kiiresti kustutatud,? ütles päästeameti peaspetsialist Ott Laido. ?Õnnelik õnnetus oli.?

Esialgsete ütluste kohaselt tahtis keegi punase Audiga sõitnud mees kütust võtta ja sõitis tankuri ja hoone vahele, kirjutas eile Delfi.

Tankla töötaja ütles, et siin pool on midagi korrast ära, võta teiselt poolt, mida mees ka tegi. Sõitnud seejärel kümmekond sammu eemale, jättis ta auto seisma ja läks raha maksma.

Tankla nurga juures märkas mees äkki, kuidas tankla püstolite alt hakkas hoone poole bensiini purskama ning hetk hiljem käis kõva pauk.

Noormees viskus tulekera ja lööklaine eest asfaldile pikali ja lõi käe ära. Samal ajal lähenes parklale teine noor mees oma kaubikuga. Kui tanklani oli jäänud sõita kümmekond sekundit, nägi ta plahvatust ja jättis auto kohe seisma.

Tankuri masinavärk, kus on tankimispüstolid ja pumbad, lõi leegitsema. Mõlemad noored mehed kiirustasid tuld kustutama.

Koos tankla töötajatega lasti tulle tühjaks seitse tulekustutit. Seejärel tõi töötaja pesemisvooliku, ühendas kraaniga ja suitsev konstruktsioon ujutati veega üle. Siis jätkasid kustutamist kohale kihutanud tuletõrjujad.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing